Един емоционален ден за учениците от ОУ "Отец Паисий" и прекрасните танцьори от ТС "Релакс" към НЧ "Нов живот-1919", с. Петърч.
Днес, по покана на г-жа Анна Александрова, г-жа Ябленка Трайкова, г-н Младенов Маринов и НЧ „Нов живот – 1919“, с. Петърч, ученици от 2. до 6. клас от ОУ „Отец Паисий“ преживяха един вълнуващ и емоционален ден в сградата на
Един емоционален ден за учениците от ОУ "Отец Паисий" и прекрасните танцьори от ТС "Релакс" към НЧ "Нов живот-1919", с. Петърч.
Днес, по покана на г-жа Анна Александрова, г-жа Ябленка Трайкова, г-н Младенов Маринов и НЧ „Нов живот – 1919“, с. Петърч, ученици от 2. до 6. клас от ОУ „Отец Паисий“ преживяха един вълнуващ и емоционален ден в сградата на Народното събрание на Република България.
Децата имаха възможност да разгледат сградата на парламента и да научат повече за нейната история, за начина на приемане на законите и за дейността на народните представители. Те усетиха атмосферата в пленарната зала, където бяха приветствани с поздравления от присъстващите.
В посещението се включиха и част от прекрасните танцьори на ТС „Релакс“ към НЧ „Нов живот – 1919“, с. Петърч, които също бяха част от това незабравимо преживяване.
В техните погледи се виждаше надежда, в думите им – искреност, а в емоциите им – онази неподправена радост, която само децата могат да покажат. Те се вълнуваха от всичко – от историята на мястото, от възможността да видят къде се вземат важните решения за страната, и от вниманието, което получиха.
Тези срещи ни напомнят колко е важно да пазим детската искреност и мечти, защото именно в тях се крие бъдещето на България. Когато виждаме толкова щастливи детски очи и усещаме тяхната топлота, разбираме колко голяма отговорност носим към следващото поколение. ![]()
Визитата беше уважена и от г-н Борислав Борисов – кмет на с. Петърч, както и от г-жа Мариела Средкова и г-н Мариян Младенов – общински съветници в Община Костинброд.
Благодарим за поканата и за топлото посрещане, което направи този ден незабравим за всички деца и техните ръководители.
.
Децата имаха възможност да разгледат сградата на парламента и да научат повече за нейната история, за начина на приемане на законите и за дейността на народните представители. Те усетиха атмосферата в пленарната зала, където бяха приветствани с поздравления от присъстващите.
В посещението се включиха и част от прекрасните танцьори на ТС „Релакс“ към НЧ „Нов живот – 1919“, с. Петърч, които също бяха част от това незабравимо преживяване.
В техните погледи се виждаше надежда, в думите им – искреност, а в емоциите им – онази неподправена радост, която само децата могат да покажат. Те се вълнуваха от всичко – от историята на мястото, от възможността да видят къде се вземат важните решения за страната, и от вниманието, което получиха.
Тези срещи ни напомнят колко е важно да пазим детската искреност и мечти, защото именно в тях се крие бъдещето на България. Когато виждаме толкова щастливи детски очи и усещаме тяхната топлота, разбираме колко голяма отговорност носим към следващото поколение. ![]()
Визитата беше уважена и от г-н Борислав Борисов – кмет на с. Петърч, както и от г-жа Мариела Средкова и г-н Мариян Младенов – общински съветници в Община Костинброд.
Благодарим за поканата и за топлото посрещане, което направи този ден незабравим за всички деца и техните ръководители.
