Ученици от ОУ „Отец Паисий“, с. Петърч – със сребро от областното първенство по тенис на маса в гр. Ихтиман
Днес в СУ „Христо Ботев“, гр. Ихтиман се проведе областното ученическо първенство по тенис на маса. Първо участие в подобен род училищно състезание записаха нашите смели и вдъхновени ученици, които с желание и огромен спортен дух се впуснаха в надпреварата.
Макар това участие да беше нещо ново и непознато за тях, нашите момичета и момчета показаха концентрация, борбеност и истинско спортсменство, успявайки да завоюват престижното второ място.
Нашите достойни представители бяха:
- Веселина Евгениева – 5. клас
- Адриана Гълъбова – 6. клас
- Елизабет Василева – 7. клас
- Борислав Михалков – 6. клас
- Денис Николов – 6. клас
- Калоян Стойчев – 6. клас
- Алекс Бопп – 7. клас
Техният успех е ярко доказателство, че в ОУ „Отец Паисий“ растат талантливи и мотивирани деца, подкрепени от екип, който вярва в техния потенциал.
Особена благодарност отправяме към г-н Николай Георгиев за неговия професионализъм, неуморен труд и вдъхновяваща подкрепа, които изиграха ключова роля за подготовката на отбора.
Ръководството и екипът на ОУ „Отец Паисий“ изказват своята искрена благодарност към Община Костинброд за осигурения транспорт и оказаната подкрепа. Благодаряние на това съдействие нашите ученици имаха възможност да се включат в първенството и да постигнат своя заслужен успех.
Гордеем се с нашите деца и им пожелаваме още много спортни победи и вдъхновяващи моменти! 


